Jak to możliwe?

.

Czy w Polsce

Ivrea

jest legalnie dostępna?


Iwermektynę nie można nabyć drugą kupna w polskiej aptece, ale my pomagamy zakupić ją na innym rynku (USA, Indie) i dostarczyć bezpośrednio do Państwa.

Czy samemu można zakupić

iwermektynę

w zagranicznych aptekach?

Tak, ale żeby zakupić taki lek trzeba wypełnić formularz i z podpisem wysłać go do zagranicznej apteki wraz z zaświadczeniem. Jako stały pośrednik, firma zarejestrowana poza granicą, dysponujemy dużymi rabatami oraz ułatwionym dostępem do zakupów.

Czy moje dane osobowe będą
przekazywane do innych instytucji?


Nie. Dane potrzebujemy jedynie do wysłania, NIE przyjmujemy opłat na konto, tylko za pobraniem, aby odbiorca był najbardziej anonimowy. Dbamy o to, żeby klient był najbardziej zadowolony z wysokojakościowego leku.

O nas

Nasza firma stara się utrzymać i poprawić każdy etap naszej działalności i zaspokoić potrzeby naszych klientów. Wszystkie produkty na naszej stronie są dostępne do wysyłki - to oznacza, że ​​mamy je w magazynie i można wysłać je do Ciebie w ciągu 48 godzin.
Z ponad 8 letnim doświadczeniem online, oferujemy 100% gwarancję dostawy. Jeśli leki nie dotrze, że ponownie wysyłamy za darmo .
Przekonajcie się, że zadowolenie klienta jest priorytetem i zapewnienia numer jeden. Ponadto oferujemy rabaty dla naszych stałych klientów.

Twoje Bezpieczeństwo

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa zakupu, a także o Twoje dane osobowe, aby nasi klienci przed zakupem i po transakcji online mogli czuć się bezpiecznie

Cennik


Ivrea

Szampon (30ml) 25 USD (100 PLN)


Koszt dostawy - 8 USD (30 PLN) (paczka pobraniowa)

Zamówienie powyżej 400 PLN - koszt przesyłki wliczony w cenę.
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług pocztowych EMS POCZTEX, POCZTA POLSKA, UPS, FEDEX, TNT

Jak zamówić Szampon Ivrea?

Ivermektin

Wypełnij formularz

Poniżej znajduję się formularz.

Ivrea

Potwierdź dane.

W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, wysyłamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie danych oraz łączną kwotę do zapłaty. Z powodu różnicy czasowej potwierdzenie zakupu otrzymasz maxymalnie w ciągu 12 godzin.

tableki na świerzb

Oczekuj na przesyłkę.

Wysyłamy tylko ZA POBRANIEM. Nie pobieramy jak inni opłaty z góry. Oczekuj kuriera w ciągu 3-5 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia wysłania.

Formularz zamówienia.

Wypełnij poniższe dane lub
napisz sales@mpeexport.com